SUPA24
Overig
Overig
Overig
670 000 €
(8 375 € / m²)
Verkoop
3
2+
80 m²
Calle Goleta, Calp

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NEW BUILD APARTMENTS IN CALPE New Build residential complex of 2 and 3 bedrooms apartments with large terraces in Calpe. Two towers of 12 floors wit...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Calle Goleta, Calp
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home