SUPA24
Overig
Overig
Overig
263 000 €
(3 329 € / m²)
Verkoop
2
2+
79 m²
CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar

slaapkamer2
vlak79 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming town of Benijófar, this residential complex offers a selection of 28 homes that cater to various needs. Options include Apartm...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 31dagen
Bijgewerkt: 26dagen

Plaatsen

CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home