SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
51 000 €
(662 € / m²)
Verkoop
2
1
77 m²
Calle Río Turia, Beniel

slaapkamer2
vlak77 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

¿Deseas convertir la casa de tus sueños en una realidad? ¡Esta es tu oportunidad! Les ofrecemos en exclusiva este piso en edificio residencial con a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 495dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Calle Río Turia, Beniel
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Now III