SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
234 000 €
(3 656 € / m²)
Verkoop
2
2+
64 m²
Avinguda del Municipi, Benidorm

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent opportunity to own this apartment located in the KRONOS BUILDING, which is one of the most luxurious skyscrapers, specifically the 5 Tallest...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 489dagen
Bijgewerkt: 488dagen

Plaatsen

Avinguda del Municipi, Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Evolution