SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
129 000 €
(3 486 € / m²)
Verkoop
1
1
37 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

slaapkamer1
vlak37 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Schönes, helles Apartment mit Meerblick und Blick auf Benidorm, nur 5 Gehminuten vom Strand Levante entfernt.Die Wohnung verfügt den ganzen Tag über ü...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 496dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mediterranean Properties