SUPA24
Overig
Overig
Overig
937 000 €
(7 264 € / m²)
Verkoop
4
1
129 m²
Paseo Marítimo de Poniente, Benidorm

slaapkamer4
vlak129 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Představujeme vám jeden z nejluxusnějších nových rezidenčních projektů na pobřeží Costa Blanca, situovaný v první linii u slavné pláže Poniente v Beni...

Gedeeltelijk gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Paseo Marítimo de Poniente, Benidorm

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič