SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 429 000 €
(7 482 € / m²)
Verkoop
4
2+
191 m²
Carrer de Brasil, Benidorm

slaapkamer4
vlak191 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the vibrant city of Benidorm, this residential complex offers a selection of 168 properties, including Apartments and Penthouses. Designed ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 26dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Carrer de Brasil, Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home