SUPA24
Overig
Overig
Overig
493 000 €
(3 822 € / m²)
Verkoop
2
2+
129 m²
Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm

slaapkamer2
vlak129 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

For sale Apartment. Location Benidorm (ALICANTE). Total area 129.00 m2. Number of rooms – 2. Number of bedrooms 2. Number of bathrooms 2. Year of cons...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Passeig de Ponent / Paseo de Poniente, Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home