SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 100 000 €
(12 088 € / m²)
Verkoop
2
2+
91 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

slaapkamer2
vlak91 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Unique homes on the frontline of Poniente Beach, BenidormExclusive new build completely finished, located on the last available plot on the frontline ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 63dagen

Plaatsen

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Cimma Real Estate