SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
435 000 €
(5 438 € / m²)
Verkoop
3
2+
80 m²
Calle Presidente Adolfo Suárez, Benidorm

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this spectacular apartment on the eighth floor, located in one of the greenest and quietest areas of Benidorm. With stunning views of the cit...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerGemeubileerdNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 278dagen
Bijgewerkt: 276dagen

Plaatsen

Calle Presidente Adolfo Suárez, Benidorm
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Maija International