SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
135 000 €
(1 901 € / m²)
Verkoop
2
1
71 m²
Avinguda de la Pau, Beniarbeig

slaapkamer2
vlak71 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Bright Duplex Penthouse with Mountain Views in Beniarbeig

Are you looking for a charming home in a and well-connected location? This beautiful d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Avinguda de la Pau, Beniarbeig
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

iad España