SUPA24
Overig
Overig
Overig
719 000 €
(2 673 € / m²)
Verkoop
5
1
269 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

slaapkamer5
vlak269 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Tento apartmán o rozloze 170 metrů čtverečních v Benalmádeně Costa je více než jen nemovitost; je to dokonalé prostředí pro budování vašich nejlepších...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Carril del Siroco, Benalmádena

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA