SUPA24
Overig
Overig
Overig
815 000 €
(8 150 € / m²)
Verkoop
4
1
100 m²
Calle Torrequebrada, Benalmádena

slaapkamer4
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Úžasný penthouse s vlastní střešní terasou na prodej v Benalmádeně Torrequebrada ️

S turistickou licencí na pronájem a 3 ložnicemi a 3 koupelnami je ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Calle Torrequebrada, Benalmádena

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA