SUPA24
Overig
Overig
Overig
305 000 €
(4 178 € / m²)
Verkoop
3
1
73 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

slaapkamer3
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento vynikající apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami se nachází v srdci Torrequebrady, jen pár minut od obchodů, golfu, některých skvělých míst k j...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 34dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Carril del Siroco, Benalmádena

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA