SUPA24
Overig
Overig
Overig
440 000 €
(5 714 € / m²)
Verkoop
3
1
77 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

slaapkamer3
vlak77 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

APARTMÁN V BLÍZKOSTI PARKU PALOMA, BENALMADENA: Pěkný apartmán se 2 ložnicemi a 1 koupelnou se nachází jen kousek od svěžího zeleného ráje Parque de l...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 29dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Carril del Siroco, Benalmádena

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA