SUPA24
Overig
Overig
Overig
457 100 €
(4 617 € / m²)
Verkoop
4
1
99 m²
Calle Menta, Benalmádena

slaapkamer4
vlak99 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNieuwbouw
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento menší rezidenční projekt v Benalmádeně představuje chytrou investici do budoucnosti a zároveň místo, kde se tvoří pěkné vzpomínky. Nabízí výběr ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 32dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Calle Menta, Benalmádena

Openbare voorzieningen

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič