SUPA24
Overig
Overig
Overig
349 000 €
(6 712 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
Avenida Juan Luis Peralta, Benalmádena

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Objevte tento malý klenot v srdci okouzlující Benalmádeny Pueblo - ideální jako prázdninové útočiště nebo trvalý domov.

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 43dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Avenida Juan Luis Peralta, Benalmádena

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA