SUPA24
Overig
Overig
Overig
514 000 €
(3 060 € / m²)
Verkoop
5
1
168 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

slaapkamer5
vlak168 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento mezonetový penthouse na pobřeží Costa del Sol zní jako luxusní nemovitost! Poloha v exkluzivní uzavřené komunitě s bazény a zahradami, jen 5 min...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 145dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Carril del Siroco, Benalmádena

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA