SUPA24
Overig
Overig
Overig
595 000 €
(4 312 € / m²)
Verkoop
2
2+
138 m²
Calle Francisco de Orellana, Benahavís

slaapkamer2
vlak138 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Located in the charming gated community of Los Balcones de la Quinta, within the sought-after La Quinta area of Benahavís, this beautifully renovated ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasOpen leefruimteKeukenapparatuurNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Calle Francisco de Orellana, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales