SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
895 000 €
(6 630 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
135 m²
CALLE MARQUES DE MUÑIZ, Benahavís

slaapkameratypical
vlak135 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This spacious 3-bedroom apartment for sale in Los Flamingos, Benahavis, consists of 135 m² of interior space and a 35 m² terrace with south-facing vie...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

CALLE MARQUES DE MUÑIZ, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

The Benahavis Collection