SUPA24
Overig
Overig
Overig
367 000 €
(4 531 € / m²)
Verkoop
3
1
81 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

slaapkamer3
vlak81 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento apartmán s 1 ložnicí v golfovém resortu Royal Marbella nabízí praktickou investici do pronájmu a rekreační bydlení.Resort se nachází na křižovat...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 14dagen

Plaatsen

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA