SUPA24
Overig
Overig
Overig
870 000 €
(8 700 € / m²)
Verkoop
3
1
100 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Nově postavený moderní byt se dvěma ložnicemi v Real de la Quinta, Benahavis. Nachází se v horách Sierra de las Nieves. Tato moderní uzavřená komunita...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA