SUPA24
Overig
Overig
Overig
2 300 000 €
(7 325 € / m²)
Verkoop
3
2+
314 m²
Avenida Tomás Pascual, Benahavís

slaapkamer3
vlak314 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Fantastic penthouse distributed in spacious living/dining room with integrated fully fitted and equipped kitchen, guest toilet and exit to large terra...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 53dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Avenida Tomás Pascual, Benahavís
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home