SUPA24
Overig
Overig
Overig
405 000 €
(3 214 € / m²)
Verkoop
3
1
126 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

slaapkamer3
vlak126 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatNa de reconstructie
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Okouzlující příležitost v srdci Benahavís!

Tento kompletně zrekonstruovaný byt se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami se nachází na živé hlavní ulici ...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 82dagen
Bijgewerkt: 29dagen

Plaatsen

Calle Pacheca Alta, Benahavís

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA