SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 000 000 €
(3 953 € / m²)
Verkoop
4
1
253 m²
Avenida Tomás Pascual, Benahavís

slaapkamer4
vlak253 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Tento působivý mezonetový penthouse se 3 ložnicemi a 3 koupelnami se nachází v exkluzivní enklávě Monte Halcones v La Quintě a nabízí rozsáhlé interié...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveVloerOpen leefruimteAparte keukenKeukenapparatuurNatuurlijk licht

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 85dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Avenida Tomás Pascual, Benahavís

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA