SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
696 000 €
(10 087 € / m²)
Verkoop
2
2+
69 m²
Carrer de Gelabert, Barcelona

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Charming apartment on Rosselló Street, ideal for those seeking exterior space and good transport links in the city. The property features two bedrooms...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Carrer de Gelabert, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Barcelona