SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
645 000 €
(8 836 € / m²)
Verkoop
2
1
73 m²
CALLE JOSEP PLA, Barcelona

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Dils Lucas Fox presents this bright apartment that stands out for its completely unobstructed panoramic views overlooking a park, something quite unus...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

CALLE JOSEP PLA, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox Barcelona