SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
598 000 €
(11 074 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
54 m²
Carrer del Mar, Barcelona

slaapkameratypical
vlak54 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Iberdreams presenta una vivienda única en una de las ubicaciones más deseadas de Barcelona: Passeig de Joan de Borbó, en pleno corazón de la Barcelone...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Carrer del Mar, Barcelona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Iberdreams