SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
560 000 €
(2 363 € / m²)
Verkoop
4
2+
237 m²
Calle Nordica, Arona

slaapkamer4
vlak237 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Luxury World Properties is pleased to offer a duplex in Playa de las Américas, complex El Paso. The apartment has a living area of 158 m2 and is divid...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 496dagen
Bijgewerkt: 495dagen

Plaatsen

Calle Nordica, Arona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Luxury World Properties