SUPA24
Overig
Overig
Overig
370 000 €
(3 592 € / m²)
Verkoop
3
2+
103 m²
AVENIDA SABANDEÑOS (LOS), Arona

slaapkamer3
vlak103 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We present this excellent opportunity to acquire a spacious and bright apartment located in the heart of Los Cristianos, in the municipality of Arona—...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

AVENIDA SABANDEÑOS (LOS), Arona
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Elba Invest Inmobiliaria

Gestion Elba Invest