SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 050 000 €
(9 906 € / m²)
Verkoop
4
2+
106 m²
AVENIDA GABRIEL ROCA GARCIAS, Andratx

slaapkamer4
vlak106 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This penthouse Port d'Andratx offers a considered fusion of Mediterranean ease and contemporary clarity, set within a peaceful international enclave i...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasNa de reconstructieHaardNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 146dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

AVENIDA GABRIEL ROCA GARCIAS, Andratx
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Baerz & Co Luxury Homes International