Lijst met aanbiedingen
21
21
21
2 100 000 €
(3 652 € / m²)
Verkoop
3
2+
575 m²
CALLE TRONA (LA), Altea
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
575 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Exclusive Space: Discover an exceptional flat with 575m2 of construction and 300m2 terrace, expertly designed to fulfil your dreams. Luxury and Sea...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
59dagen
Bijgewerkt:
59dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
CALLE TRONA (LA), Altea
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.