SUPA24
Overig
Overig
Overig
659 000 €
(5 991 € / m²)
Verkoop
2
2+
110 m²
CALLE TRONA (LA), Altea

slaapkamer2
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A unique opportunity by the sea! This stunning beachfront apartment in Altea was fully renovated in January 2025 using high-quality materials and a sl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 55dagen
Bijgewerkt: 20dagen

Plaatsen

CALLE TRONA (LA), Altea
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home