SUPA24
Overig
Overig
Overig
545 000 €
(2 154 € / m²)
Verkoop
3
2+
253 m²
CALLE TRONA (LA), Altea

slaapkamer3
vlak253 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

???? Exclusive Apartment for Sale in Altea Hills – Villa Marina Golf ????????️ ✨ Discover this spacious and elegant apartment located in the prestigi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 54dagen

Plaatsen

CALLE TRONA (LA), Altea
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home