SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
425 000 €
(4 570 € / m²)
Verkoop
2
1
93 m²
Carrer de Sant Pere, Alp

slaapkamer2
vlak93 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

In the charming municipality of Alp, this attractive new build apartment stands out for its extraordinary brightness, pleasant views, and carefully cr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Carrer de Sant Pere, Alp
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lucas Fox La Cerdanya