SUPA24
Overig
Overig
Overig
134 900 €
(2 248 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
Bulevar Central de las Cañadas, Alhama de Murcia

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Quality Homes presents this 2-bedroom, 1-bathroom ground floor apartment, ideally located in the sought-after “Penthouse” Block 11.~~The property enjo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 13dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Bulevar Central de las Cañadas, Alhama de Murcia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home