SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 000 €
(2 262 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
CALLE COMUNIDAD VALENCIANA, Algorfa

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Discover this beautifully presented top-floor apartment in the secure, gated complex of Fontana I, Algorfa. Combining privacy, sunshine, and modern co...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

CALLE COMUNIDAD VALENCIANA, Algorfa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Your Overseas Home

Your Overseas Home