SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
430 000 €
(5 733 € / m²)
Verkoop
3
2+
75 m²
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

slaapkamer3
vlak75 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

شقق بغرفتي نوم مع إطلالة في فينيسترات كوستا بلانكا
تقع الشقق الأنيقة والعصرية في فينيسترات في منطقة كوستا بلانكا في أليكانتي. تتمتع فينيسترات بمناخ ال...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEKCE Real Estate