SUPA24
Overig
Overig
Overig
160 000 €
(3 721 € / m²)
Verkoop
1
1
43 m²
Alacant / Alicante

slaapkamer1
vlak43 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

1 Bedroom Premium Apartments near Los Locos Beach in Torrevieja
Located in Torrevieja on the southern Costa Blanca, the area is known for its Mediterr...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Alacant / Alicante
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE