SUPA24
Overig
Overig
Overig
140 000 €
(2 222 € / m²)
Verkoop
4
1
63 m²
Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

slaapkamer4
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Objevte tento okouzlující byt, který se nachází v klidné a dobře propojené čtvrti Los Ángeles v Alicante. Vlastnosti:3 prostorné a světlé ložniceSamos...

Ongemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Plaça dels Estels, Alacant / Alicante

Openbare voorzieningen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA