SUPA24
Overig
Overig
Overig
495 000 €
(4 950 € / m²)
Verkoop
3
2+
100 m²
Calle El Sauce, Adeje

slaapkamer3
vlak100 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Magnificent flat in the residential complex ‘El Naranjal’, El Madroñal, Costa Adeje.This bright 3-bedroom, 2-bathroom flat stands out for its excellen...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasNatuurlijk lichtWeergaveNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 205dagen
Bijgewerkt: 58dagen

Plaatsen

Calle El Sauce, Adeje
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Asten Realty

Asten Realty