SUPA24
Overig
Overig
Overig
212 000 €
(3 786 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
56 m²
Ďumbierska, Prešov

slaapkameratypical
vlak56 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný, kompletne zreko...

Parameters

Uitrusting en functies

Parameters

Eigendom:
Persoonlijk
staat:
Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Ďumbierska, Prešov
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

KING REAL s.r.o.

Dominik Čuha, RSc.