SUPA24
Overig
Overig
Overig
163 000 €
(2 063 € / m²)
Verkoop
4
1
79 m²
Kemi, Liptovský Mikuláš

slaapkamer4
vlak79 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatGedeeltelijke reconstructie
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Charakteristika nehnuteľnosti:
- 8. poschodie s vý...

vloer:
8. vloer van 8
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Kemi, Liptovský Mikuláš
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Reality Center, s. r. o.

Ing. Danica Molitorová