SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
73 000 €
(1 090 € / m²)
Verkoop
2
1
67 m²
Aleea Ulise, Arad

slaapkamer2
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Vă propunem spre achiziție un apartament cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone pentru familii din Arad: Aleea Ulise. ...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Aleea Ulise, Arad
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ACASA | Agenție imobiliară