SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 290 000 €
(7 049 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
183 m²
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

slaapkameratypical
vlak183 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

4 bedroom flat with 183 m2, outdoor area of 113 m2 and 3 parking spaces, inserted in the most recent residential project to be born on the banks of th...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 131dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Dils Portugal