SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
295 000 €
(3 471 € / m²)
Verkoop
4
2+
85 m²
Silves

slaapkamer4
vlak85 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Identificação do imóvel: ZMPT588304

Apartment T3 duplex located in Enxerim, with well-distributed areas and good sun exposure.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Silves
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZOME Portimão Marina