SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
425 000 €
(4 830 € / m²)
Verkoop
2
2+
88 m²
Rua do Correio, Silves

slaapkamer2
vlak88 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DON'T MISS THIS GREAT OPPORTUNITY! MODERN AND SPACIOUS 2-BEDROOM APARTMENT WITH 129m2, TWO PRIVATE COVERED PARKING SPACES, FIREPLACE, SUNFLOWER BED, P...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 112dagen
Bijgewerkt: 49dagen

Plaatsen

Rua do Correio, Silves
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

CENTURY 21 Realty Art II