SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
321 000 €
(3 000 € / m²)
Verkoop
2
1
107 m²
Setúbal

slaapkamer2
vlak107 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T2 com uma área total de 107 m2, situado em zona central da cidade de Setúbal. Localizado perto de tudo: comércio, serviços, escolas, tra...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Setúbal
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Domus RS | Mediação Imobiliária