SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
225 000 €
(1 940 € / m²)
Verkoop
2
2+
116 m²
Rua de Olivença, Santarém

slaapkamer2
vlak116 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ MAIO 2026 Apartamento T2 com uma área total de 116 m2, situado na freguesia de Marvila, Santarém. Localizado numa zona tranquil...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua de Olivença, Santarém
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Domus RS | Mediação Imobiliária