SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
437 500 €
(2 574 € / m²)
Verkoop
3
2+
170 m²
Rua do Poder Local, Odivelas

slaapkamer3
vlak170 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento T3 inserido em prédio com elevador, localizado na Ramada, em Odivelas.

O apartamento beneficia de excelente exposição solar e elevada lu...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rua do Poder Local, Odivelas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Predimed